Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NAD MORZEM NIERUCHOMOŚCI

ul. Jagiellońska 23/3 Kołobrzeg

Mapa

515 298...

515 298 015

biuro nieczynne: 9:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, inwestycje w nieruchomości wakacyjne

www.nadmorzem.nieruchomosci.pl/

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Dorota Spyra
  • Lilianna Pokorniecka

O nas

Jeśli planujesz kupić, sprzedać, wynająć nieruchomość, zapraszamy do naszego biura. Pośredniczymy w sprzedaży, najmie mieszkań, apartamentów inwestycyjnych, działek, obiektów, lokali usługowych. Stanowimy zespół z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Nieustannie się rozwijamy, aby oferować najwyższej jakości usługi. Działamy nad morzem, w górach, ale też w innych pięknych rejonach kraju. Zapraszamy do kontaktu.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

30

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NAD MORZEM NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż samowystarczalny, ekonomiczny dom, z możliwością bezkosztowego utrzymania, oraz funkcjonowania niezależnie od warunków kryzysowych....

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł27,59 m² 25 335,27 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cena w ofercie jest kwotą netto, należy doliczyć 23% Vat przy zakupie. Kupujący nie płaci pcc. Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106,71 m² 9 361,82 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie dwukondygnacyjne w Grzybowie - 700m od plaży, przy ul. Nadmorskiej. Idealne do zamieszkania w "sypialni Kołobrzegu"...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56,57 m² 9 881,56 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja! Twój wymarzony dom przy plaży w Grzybowie - sypialni Kołobrzegu. Na sprzedaż cały segment - mieszkanie przy ul. Żeglarskiej, tylko 4 minuty...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 940 zł29,21 m² 14 000 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Urokliwa lokalizacja wśród gór i lasów w samym sercu Gór Opawskich. Na sprzedaż apartament inwestycyjny, 1 pokojowy, pełna własność,...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,25 m² 11 378,24 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż Słoneczny apartament 2 pokojowy z ogrodem, kilka kroków od plaży w Ustroniu Morskim, w spokojnej okolicy - 100 metrów od plaży,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 280 zł37,20 m² 9 900 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 523 m² 35,37 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z dopuszczeniem zabudowy w Stojkowie przy samym jeziorze (gm. Dygowo, pow. kołobrzeski, o powierzchni 4 523 m)....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 184 zł52,52 m² 9 200 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł38,26 m² 15 000 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem - Kołobrzegu....

Szczegóły ogłoszenia

771 600 zł32,15 m² 24 000 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Luksusowy Apartament Premium w Marine Hotel ***** 1. Linia Brzegowa | Widok na Morze | Gotowy Biznes Inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy apartament...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 409 m² 1 561,39 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1409 m2, położona ok. 140 m od plaży w Sarbinowie. Działka malowniczo usytuowana na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 920 zł48,30 m² 12 400 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Sprzedaż apartamentów w nowej inwestycji w Dźwirzynie, w centrum kameralnego kurortu. Apartamenty...

Szczegóły ogłoszenia

636 900 zł42,46 m² 15 000 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez pcc przy zakupie. Do sprzedaży luksusowy apartament z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 004 zł81,88 m² 13 300 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 4 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 81,88 m2, 3...

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł5 091 m² 23,18 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Stojkowie, (gm. Dygowo, pow. kołobrzeski, o powierzchni 5 091 m. Istnieje możliwość zakupu całego kompleksu...

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38,20 m² 13 848,17 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obniżona, bardzo atrakcyjna cena! Do sprzedaży apartament w największym nadmorskim kurorcie w Kołobrzegu, w obiekcie pięciogwiazdkowym,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 012 zł42,98 m² 9 400 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł38,31 m² 18 141,48 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2...

Szczegóły ogłoszenia

768 960 zł32,04 m² 24 000 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 155 zł33,41 m² 21 824,45 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne apartamenty w sprzedaży z etapu I. Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Apartamenty na sprzedaż o najwyższym standardzie 5*...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 866 zł48,39 m² 9 400 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł40,20 m² 10 199 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w malowniczym Kołobrzegu, przy ulicy Koszalińskiej. Mieszkanie 1 pokojowe (przebudowane z 2 małych...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 198 zł22,60 m² 25 584 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania przy Starym Rynku, około 240 m od Starego Browaru....

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 742 m² 23,20 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Stojkowie, (gm. Dygowo, pow. kołobrzeski, o powierzchni 4 742 m. Istnieje możliwość zakupu całego kompleksu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,64 m² 15 013,97 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym i z...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł17,45 m² 16 618,91 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Obniżona cena! Do sprzedaży Apartament "ekonomiczny", 1 pokojowy w Kołobrzegu! Z wykończeniem, umeblowaniem, wyposażeniem, balkonem, windą...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 840 zł24,64 m² 24 750 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż. Apartament w systemie Condo, w prestiżowym 4-gwiazdkowym hotelu, w części uzdrowiskowej Kołobrzegu, 5 minut spacerem do plaży....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,01 m² 15 351,66 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym (bez...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55,50 m² 9 351,35 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 001 zł44,79 m² 11 900 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 44.28 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł30,32 m² 19 689,97 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Podana cena w ofercie, jest ceną brutto (zawiera 23% vat). Apartamenty znajdują się 50 m od plaży, przy samym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 808 zł35,97 m² 14 145,34 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja Cenowa ! Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji o wysokim standardzie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowy o pow. 35,97 m2, usytuowany...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 140 zł31,01 m² 14 000 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 482 790 zł50,23 m² 29 520 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 224 zł44,28 m² 10 800 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47,79 m² 20 903,95 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż Luksusowy, 2 kondygnacyjny apartament przy porcie w Mrzeżynie, przy ul. Zabytkowej z widokiem na rzekę i morze. Idealny dla...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 750 zł46,65 m² 15 000 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa na ostatnie apartamenty! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Apartament w inwestycji przy samym jeziorze, a jednocześnie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 250 zł56,75 m² 15 000 zł/m²

Dorota Spyra

Dorota Spyra

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja cenowa na ostatnie apartamenty! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Duży apartament w budynku hotelowym z pięknym widokiem, przy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł121,75 m² 7 712,53 zł/m²

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta bez podatku pcc dla kupującego ! Ostatnie domy na sprzedaż. W ofercie posiadamy jeszcze kilka dostępnych domów, zapytaj nas...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...